מי אני - אודות

נעים מאוד, שמי ענת, אמא ל-3 וגם סבתא.
שנים רבות אני מחוברת לעולם התינוקות והילדים. כי הולדת ילד הוא אירוע מרגש ועוצמתי, הוא מבשר את סיומה של תקופת ההיריון וראשיתה של דרך ארוכה ומרתקת.
כבוגרת עיצוב במכללת "שנקר" ברמת גן, הקמתי מפעל לייצור בגדי תינוקות וילדים ובשנות הפעילות שלו שיווקתי את המוצרים בחנויות וברשתות המובילות בתחום.
אפשר לומר שאין ילד שלא גדל על המוצרים של "בייבי פלוס" כן אתם ההורים של היום.
באופן טבעי נולד המותג החדש שלי "בייבי נוני". מותג ישראלי כחול לבן למתנות ליולדת ולתינוק .
כמו שאני יודעת לעשות, רק עם שנים רבות של ניסיון שצברתי. לעצב ולייצר כאן בארץ מוצרים איכותיים וייחודיים ולדאוג לקדם את הכלכלה המקומית שלנו.
מארזים מעוצבים עם אלבום מהודר ואיכותי שהוא מזכרת שמלווה את התינוק/ת מהלידה, לאורך השנה הראשונה ולכל החיים.
המארזים מכילים מוצרים משלימים כמו תעודת לידה, ערכת 12 חודשים לצילום, פנקס למעקב הנקה, שינה והחלפת חיתול, שלט לדלת, ערכת טביעת כף רגל ויד, מד גובה וברכה . והכל מעוצב בקונספט אחיד לבת בגווני הורוד המתוקים ולבן בצבעי התכלת הרכים והנעימים.
במארזים ניתן גם לשלב מוצרי טקסטיל נוספים. ניתן להזמין מארזים לתאומים ושלישיות. כי אנו אורזים באהבה ושולחים את המתנות אל בית היולדת, או לבית החולים לכל חלקי הארץ.

לקוחות פרטיים: בין אם את היולדת ורוצה לרכוש את האלבום לתינוקך או מחפשת מתנה לחברה שילדה התקשרי ונשמח לסייע לך בבחירת המתנה המושלמת ולך נשאר לבחור את המתנה על פי התקציב המתאים.

לקוחות עסקיים: גם עבורכם יש לנו פתרון ,אנו עובדים עם ארגונים קטנים וגדולים המעסיקים צוותי עובדים כגון חברות הייטק, בנקים, מפעלים, ועוד... שמחפשים מתנה מיוחדת ומרגשת לעובדת שזה עתה ילדה.

(בהזמנה מרוכזת ניתן למתג את המתנה עם לוגו של הארגון)

כי אנחנו כאן מחכים לפנק את היולדת שלכם ולכל מארז הוספנו גם מתנה מ"בייבי נוני" .

שלכם
באהבה
ענת

הצטרפו אלינו
לאינטסגרם -
ולפייסבוק- בייבי נוני – מתנות שקטנטנים אוהבים.


לפרטים נוספים התקשרו 052-3371065 ענת. דניאלה -052-3371048

כל הזכויות שמורות ל"בייבי נוני"